Dachowanie hyundaia w Zielonej Górze. Na miejscu służby ratunkowe (ZDJĘCIA)

Kierująca hyundaiem dachowała w Ochli. fot. poscigi.pl

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 lutego, w Ochli dzielnicy Zielonej Góry. Kierująca hyundaiem na łuku drogi wpadła w poślizg i dachowała. Na miejsce dojechały wozy zielonogórskich strażaków oraz policja.

Wszystko wydarzyło się na ulicy Bażantowej w Ochli, dzielnicy Zielonej Góry. Kierująca hyundaiem na luku drogi wpadał w poślizg. Samochód wypadł na pobocze i tam dachował.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

na miejsce zdarzenia dojechały trzy zastępy zielonogórskich strażaków. – Zajęliśmy się kierującą – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze. Na miejsce dachowanie samochodu dojechała również zielonogórska policja.

Dachowanie samochodu w Ochli

Na szczęście kierującej nic się nie stało. – Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Od samego rana pada deszcz ze śniegiem. Na drogach zrobiło się ślisko. Pamiętamy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drogach.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl