HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!

Diler miał dużo narkotyków. Szykował je na handel i wtedy weszła policja (FILM)

W budynku gospodarczym należącym do posesji, w której przebywał 20-letni mężczyzna znaleziono znaczna ilość narkotyków, w tym amfetaminę, mefedron, tabletki ekstazy oraz marihuanę. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz handle nimi grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Praca operacyjna międzyrzeckich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 20-letniego mężczyzny, który usłyszał zarzut posiadania oraz usiłowania sprzedaży znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania policjanci znaleźli łącznie ponad kilogram różnego rodzaju środków odurzających.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Waga przejętych przez policjantów substancji wskazała łącznie ponad 800 gramów amfetaminy i mefedronu, 847 tabletek ekstazy i blisko 300 gramów marihuany. Narkotyki zostały zabezpieczone do sprawy i zostaną poddane analizie przez biegłego specjalistę.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 12 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna przygotowywał narkotyki do handlu. Trwają ustalanie źródła ich podchodzenia i przestępczych kontaktów podejrzanego.

Prokurator na podstawie zebranego materiału dowodowego wystosował wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu dla zatrzymanego mężczyzny.

Toyota Zielona Góra