Dramat na przejściu dla pieszych. Kobieta hondą potrąciła mężczyznę. Ma poważny uraz głowy

Do potrącenia mężczyzny doszło w Słubicach.

Do potrącenia doszło w poniedziałek, 22 maja, na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kościuszki w Słubicach. Kierująca honda civic potrąciła mężczyznę na przejściu dla pieszych. Poważnie ranny z obrażeniami głowy trafiło do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego.

48-letnia kobieta kierująca hondą civic na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Kościuszki, potrąciła mężczyznę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe, słubicka policja oraz wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. – Potrącony mężczyzna z obrażeniami głowy został zabrany do gorzowskiego szpitala śmigłowcem LPR – mówi asp. Agnieszka Kaczmarek, rzeczniczka policji w Słubicach.

Policja nie ma jeszcze informacji o tym, jak poważnych urazów doznał potrącony mężczyzna. – Czekamy na takie informacje ze szpitala – mówi asp. Kaczmarek. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn oraz okoliczności w jakich doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl