Toyota Zielona Góra

Dwa motocykle wbiły się w forda, który uderzył w ciężarówkę. Wszyscy przeżyli (ZDJĘCIA)

Dwa motocykle wbiły się w forda

Do wypadku doszło w weekend po godzinie 17:00 na „krajowej ósemce” za Ząbkowicami Śląskimi (woj., dolnośląskie). Zderzyły się ford, ciężarówka i dwa motocykle. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Mieli wielkie szczęście. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj motocykliści jechali jednak pomimo braku uprawnień do kierowania.

W sobotę, po godzinie 17.00, ząbkowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku, do którego miało dojść na DK8 za Ząbkowicami Śląskimi. Funkcjonariusze ruchu drogowego na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący samochodem fordem mondeo 38-letni mieszkaniec Dzierżoniowa z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie czołowo zderzył się z ciężarowym mercedesem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po zderzeniu ciężarówka z naczepą zjechał do rowu, a osobówka wróciła na swój pas gdzie się zatrzymała. Wtedy w forda uderzyli dwaj motocykliści. To 23-latk i 29-latek, mieszkańcy powiatu oławskiego. Obaj nie mieli uprawnień do kierowania motocyklami.

Policjanci przebadali uczestników zdarzenia. Wszyscy byli trzeźwi. Trzech kierujących zostało przetransportowanych do szpitala z obrażeniami jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.