Samochody.pl - poscigi.pl

Petarda zraniła dwuletnie dziecko. Ma uraz twarzy i oka

Zdarzenie potwierdza nam policja. Do niebezpiecznego wypadku doszło w jednej z miejscowości koło Gorzowa. Wybuchająca petarda zraniła w twarz i oko dwuletnią dziewczynkę. Ranne dziecko trafiło karetką do szpitala w Gorzowie.

We wtorek, 1 stycznia, po północy dwulatka była z rodzicami na dworze. Oglądała fajerwerki wystrzeliwane przez ludzi. W pewnym momencie jedna z petard eksplodowała tuż przy twarzy malutkiej dziewczynki. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia ratunkowego. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala w Gorzowie. Eksplodująca petarda zraniła dziewczynkę w twarz. Doszło również do urazu oka.

Policja o zdarzeniu dowiedziała się później, dopiero we wtorek po południu. Dopiero wtedy została skontrolowana trzeźwość rodziców dwulatki. – Jedno z rodziców było trzeźwe – mówi podkom. Grzegorz Jaroszewicz z biura prasowego lubuskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Policja będzie ustalać jak doszło do zdarzenia. Od tych ustaleń zależeć będzie to, czy zdarzenie zostanie uznane jako nieszczęśliwy wypadek czy też doszło do zaniedbania ze strony rodziców.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Fotowoltaika - poscigi.pl