Groził matce pistoletem. Mówił, że ją zabije

Żagańscy policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 18-latka, podejrzanego o grożenie pozbawieniem życia swojej matce. Policjanci zabezpieczyli pistolet gazowy, a sąd aresztował mężczyznę.

W dniu 26 września mieszkanka powiatu żagańskiego zgłosiła policji, że jej 18-letni  syn od kilku miesięcy grozi jej śmiercią. Zgłaszająca obawiała się spełnienia tych gróźb, podała również, że syn groził jej  nożem i pistoletem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tego samego dnia policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 18-latka, który wcześniej był już notowany za inne przestępstwa. Na terenie posesji, gdzie mieszka podejrzany, policjanci  zabezpieczyli rewolwer gazowy, którym prawdopodobnie chłopak groził swojej matce. Policjanci wyjaśniają teraz pochodzenie zabezpieczonej broni.

Wczoraj młody mężczyzna usłyszał zarzut grożenia pozbawieniem życia swojej matce. Policjanci doprowadzili 18-latka do prokuratury. Po przesłuchaniu podejrzanego prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Dziś sąd Rejonowy w Żaganiu aresztował 18-latka.