Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Groził matce pistoletem. Mówił, że ją zabije

Żagańscy policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 18-latka, podejrzanego o grożenie pozbawieniem życia swojej matce. Policjanci zabezpieczyli pistolet gazowy, a sąd aresztował mężczyznę.

W dniu 26 września mieszkanka powiatu żagańskiego zgłosiła policji, że jej 18-letni  syn od kilku miesięcy grozi jej śmiercią. Zgłaszająca obawiała się spełnienia tych gróźb, podała również, że syn groził jej  nożem i pistoletem.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali do wyjaśnienia 18-latka, który wcześniej był już notowany za inne przestępstwa. Na terenie posesji, gdzie mieszka podejrzany, policjanci  zabezpieczyli rewolwer gazowy, którym prawdopodobnie chłopak groził swojej matce. Policjanci wyjaśniają teraz pochodzenie zabezpieczonej broni.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wczoraj młody mężczyzna usłyszał zarzut grożenia pozbawieniem życia swojej matce. Policjanci doprowadzili 18-latka do prokuratury. Po przesłuchaniu podejrzanego prokurator wystąpił do sądu z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Dziś sąd Rejonowy w Żaganiu aresztował 18-latka.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl
Alarmy, monitoring, systemy przeciwpożarowe - poscigi.pl