Karambol na S3 koło Świebodzina. Zderzyło się kilka samochodów

Do karambolu doszło w poniedziałek na trasie S3 na wysokości Rusina pod Świebodzinem. Miało się tam zderzyć cztery lub pięć samochodów. Na miejsce jadą służby ratunkowe.

Do karambolu doszło na trasie S3 na wysokości Rusina pod Świebodzinem na pasach w kierunku Zielonej Góry. – Mamy zgłoszenie o tym, że samochód uderzył w barierki, a na pojazd najechały inne auta – mówi asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Karambol na S3 koło Świebodzina

Na S3 miało zderzyć się cztery lub nawet pięć samochodów. – Na miejsce zdarzenia jadą służby ratunkowe – mówi asp. Ruciński. W drodze są cztery wozy strażaków, policja i karetki pogotowia ratunkowego.

– Co chwilę jeżdżą karetki. Na S3 piękny korytarz życia utworzony – pisze czytelniczka.

– W karambolu zderzyły się cztery samochody. To trzy auta osobowe oraz ciężarówką – mówi asp. Ruciński. W samochodach były cztery osoby. Jedne z nich jest badana na miejscu przez medyków.

Droga do Zielonej Góry jest zablokowana. Można skorzystać z objazdu przez Świebodzin i dalej jechać starą trójka do Sulechowa. Jak informuje nas czytelnik, jest również objazd koło portu Rosin.