Toyota Zielona Góra

Kobieta potrącona w Zielonej Górze dziękuje ludziom za pomoc

Nasza czytelniczka została potrącona w czwartek, 16 stycznia, ok. godziny 13.30 na przejściu dla pieszych przy rondzie Anny German od strony ul. Wyszyńskiego.

Do potrącenia kobiety przez kierującego osobówką doszło na przejściu dla pieszych. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia ratunkowego i zielonogórska drogówka. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Na miejscu długo pracowali policjanci. Kierowca, sprawca potrącenia, tłumaczył się oślepieniem przez słońce.

Na pomoc potrąconej kobiecie ruszyli ludzie, którzy widzieli zdarzenie. – Świadkom wypadku nie zabrakło empatii  i trzeźwego myślenia. Zadzwonili po pomoc i cały czas monitorowali mój stan zdrowia. Przekazali mi swoje bluzy, kurtki, koc i zaopiekowali się w pełnym wymiarze – mówi nasza czytelniczka. Świadkowie pozbierali rzeczy potrąconej kobiety rozrzucone na drodze, oddali i spakowali do torebki kartę oraz portfel.  – Zielonogórzanie wykazali się postawą godną naśladowania, za którą wszystkim serdecznie dziękuje – mówi nasza czytelnicza, wdzięczna za pomoc, wracająca do zdrowia.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta