Samochody.pl - poscigi.pl

Kompletnie pijana 20-latka wsiadła w bmw i pojechała do pracy. Po drodze uderzyła w audi

Pijana 20-latka jadąc bmw, podczas wyprzedzania uderzyła w audi i wypadła z drogi. Kierująca bmw miała ponad 1,5 promila alkoholu. W takim stanie wsiadła do samochodu i pojechała do pracy.

Do zdarzenia doszło w środę, 2 stycznia, około godz. 7:.40 w Radzyniu Podlaskim na drodze krajowej nr 19. Dyżurny radzyńskiej komendy dostał informację o zdarzeniu drogowym na obwodnicy miasta. Patrol na miejscu potwierdził zgłoszenie. Z drogi wypadło bmw.

Okazało się, że kierująca bmw, 20-letnia mieszkanka gm. Borki, jechała do pracy. Na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania, wpadła w poślizg. Straciła panowanie nad samochodem uderzając w wyprzedzane audi. Na koniec bmw wypadło z drogi zatrzymując się w polu. Audi jechała 42-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

20-latka z bmw była kompletnie pijana. Kidy dmuchnęła w alkomat okazało się, że miała ponad 1,5 promila alkoholu. W takim stanie wsiadła za kierownicę i wybrała się do pracy. Kierująca audi była trzeźwa.

20-latka stanie przed sądem. Grozi jej kara do 2 lat więzienia, zakaz prowadzenia nawet na 15 lat i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.