Magda Kwiatkowska z Zielonej Góry dzielnie walczy z okropną chorobą. Możemy pomóc kupując choinki, które sama robi (ZDJĘCIA)

Są piękne, kolorowe, świecące i pełne miłości. Choinki własnoręcznie robi Magdalena Kwiatkowska. Trafiają na licytacje, z których dochód pozwalają Madzi jeździć do Warszawy na leczenie oraz na zakup leków i wszelkich niezbędnych w chorobie rzeczy.

KLIKNIJ I KUP CHOINKĘ MADZI KWIATKOWSKIEJ

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Chorowanie jest ciężkie, w Polsce jeszcze cięższe. Doskonale wie o tym Magdalena Kwiatkowska z Zielonej Góry. Walczy z ciężkim nowotworem. Walczy dzielnie, nie narzeka i nie żali się. Na co dzień zmaga się jednak nie tylko z chorobą, ale również jej trudami.

Wyjazdy do Warszawy dosłownie niszczą domowy budżet, który i tak jest mały. W grudniu Madzię czekają dwa wyjazdy do Warszawy. Rodzina oszczędza jak może. Jadą do Warszawy nocą, żeby nie płacić za hotel.

KLIKNIJ I KUP CHOINKĘ MADZI KWIATKOWSKIEJ

Możemy pomóc Madzi w walce z chorobą. Pomóc w bardzo prosty sposób. Magdalena sama wykonuje choinki na święta. Są nie tylko piękne, ale i pełne miłości. Miłości, która Magda może obdzielić świat. To bardzo dobra i uczciwa osoba. Walczy o siebie z mężem Andrzejem i synami.

My możemy Madzi pomóc w bardzo prosty sposób. Tylko kupić jej choinki. To przecież nic wielkiego. Wystarczy kliknąć link w artykule i kupić choinkę. Świąteczne drzewko pełne miłości trafi do naszego domu, a do Madzi nasza dobroć.

KLIKNIJ I KUP CHOINKĘ MADZI KWIATKOWSKIEJ

U Magdaleny zdiagnozowano złośliwy nowotwór wątroby z przerzutami do węzłów chłonnych oraz płuc. Niestety leczenie jest niezwykle kosztowne. Pomóżmy. To dla nas drobnostka.

KLIKNIJ I KUP CHOINKĘ MADZI KWIATKOWSKIEJ