Mieszkańcy chcieli lustro na ulicy. Będzie zamontowane

W ubiegłym roku, podczas debaty z mieszkańcami Krosna Odrzańskiego, policjanci obiecali pomóc poprawić infrastrukturę drogową przy ul. Piastów. Rozwiązaniem problemu miał być montaż lustra drogowego. Dzięki policji na ulicy niebawem pojawi się lustro.

W ubiegłym roku krośnieńscy policjanci byli organizatorami debat z mieszkańcami. Podczas spotkań mieszkańcy informowali, między innymi, o zagrożeniach jakie widzą w związku z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Jeden z problemów dotyczył wyjazdu z osiedla na ul. Piastów. Mieszkańcy uskarżali się, że rosnące przy drodze drzewa, a także zaparkowane na pobliskim parkingu samochody, ograniczają widok na całą ulicę, czyniąc wyjazd niebezpiecznym.

Polecane  Pożar fabryki wanien. Na miejscu 13 wozów straży pożarnej

Podczas debaty policjanci obiecali, że zajmą się tym problemem. Skontaktowali się z zarządcą drogi, gdzie ustalili, że najlepszym rozwiązaniem na poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu będzie właśnie zamontowanie lustra drogowego.

– Nasze starania przyniosły efekt. Dostaliśmy odpowiedź od Zarządu Dróg Powiatowych w Krośnie Odrzańskim, że postulat mieszkańców, dotyczący montażu lustra, zostanie zrealizowany – mówi kom. Norbert Marczenia z krośnieńskiej policji.