Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Mocne zderzenie samochodów w Zielonej Górze. Hondą wjechał w audi. Na szczęście nikogo nie było przy przejściu dla pieszych (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Mocne zderzenie w Zielonej Górze. Hondą uderzył w audi.

Do zderzenia hondy i audi doszło w poniedziałek, 23 stycznia, na al. Zjednoczenia. Oba samochody zostały rozbite, honda ma urwane koło. Na miejscu są strażacy oraz policja.

O zdarzeniu na al. Zjednoczenia powiadomił nas czytelnik. Wszystko wydarzyło się około godz. 13.00. Kierowcy hondy i audi jechali w kierunku Przylepu.

Nagle kierujący hondą, przed przejściem dla pieszych, nie zachowując kompletnie bezpieczeństw zaczął zmieniać pas ruchu z prawego na lewy. Wtedy uderzył w audi jadące prawym pasem.

Zderzenie hondy i audi w Zielonej Górze

Po uderzeniu w audi, hondę obróciło na jezdni i wypadła na pobocze zatrzymując się na chodniku bezpośrednio przy przejściu dla pieszych. Na szczęście nie było tam ludzi. Inaczej mogłoby dojść do tragedii.

Na miejscu jest zielonogórska straż pożarna. Dojechała również policja. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Jeden pas ruchu w kierunku Przylepu jest zablokowany.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl