Toyota Zielona Góra

  Morderca mieszkanki Gdyni wpadł na Przystanku Woodstock

  Mężczyzna, podejrzewany o zabójstwo 39-letniej mieszkanki Gdyni przejechał na Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą, wpadł w ręce lubuskiej policji.

  Funkcjonariusze z Gdyni wraz z policjantami z woj. lubuskiego zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który we wtorek pchnął nożem 39-letnią kobietę. Kobieta zmarła.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Do zabójstwa doszło 31 lipca b.r. przed godz. 20.00 na gdyńskim Witominie. Ofiara to 39-letnia kobieta. Sprawca, 22- letni mieszkaniec Gdyni czekał na ofiarę na ławce pod blokiem. Gdy ją zauważył, podbiegł do niej i na oczach wielu osób zadał cios nożem. Pomimo 40-minutowej reanimacji kobieta zmarła. Policjanci natychmiast po zdarzeniu rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

  Dzisiaj około 4.00 nad ranem gdyńscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim zatrzymali na Przystanku Woodstock 22-latka podejrzanego o dokonanie tego zabójstwa. Zatrzymany jeszcze dzisiaj zostanie przewieziony do prokuratury. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

  Toyota Zielona Góra