Morderstwo na imprezie. Kobieta zabiła 58-latka. Zadała mu ciosy nożem

Do tragicznego zdarzenia doszło podczas imprezy w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Śląskiej w Gorzowie. Policjanci znaleźli zakrwawionego 58-latka leżącego na ziemi. Miał śmiertelne rany zadane nożem. Zabiła go 29-letnie znajoma.

Nocą w mieszkaniu przy ul. Śląskiej trwała impreza. Do mieszkania została wezwana policja. Osoba zgłaszająca powiedziała o zakrwawionym mężczyźnie. Patrol, który dojechał na miejsce, znalazł 58-latka leżącego na ziemi w kałuży krwi. Nie dawał oznak życia. Na ratunek było już za późno. Lekarz, który dojechał do kamienicy przy ul. Śląskiej, stwierdził zgon mężczyzny.

Polecane  Poważny wypadek. Zderzyły się trzy samochody. Ranne dwie kobiety (ZDJĘCIA)

Mężczyzna, właściciel mieszkania, w którym trwała impreza, zginął od ciosów nożem. W mieszkaniu był jeszcze mężczyzna oraz 29-letnia kobieta. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Kobieta do przesłuchania musiała wytrzeźwieć. Miała niemal 3 promile alkoholu.

Co się stało w mieszkaniu? Śledczy ustalili, że śmiertelne ciosy podczas imprezy zadała mężczyźnie 29-latka. Prokurator po przesłuchaniu postawił 29-latce zarzut zabójstwa. – Kobieta została już aresztowana przez sąd w Gorzowie tymczasowo na trzy miesiące – mówi sierż. szt. Maciej Kimet z biura prasowego lubuskiej policji. Teraz grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Polecane  Ukradła kartę i robiła nią zakupy. Policja publikuje wizerunek. Poznajesz złodziejkę? (ZDJĘCIA)