Toyota Zielona Góra

Nie dostał towaru na czas to zniszczył sprzęt komputerowy w sklepie

Policjanci z II komisariatu w Zielonej Górze prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia sprzętu komputerowego w jednym z zielonogórskich sklepów. Zatrzymany 61-letni sprawca spowodował straty w wysokości ok. 5 tys. zł. Mężczyzna był pijany.

Pracownicy jednego z zielonogórskich sklepów ze sprzętem elektronicznym wezwali policyjny patrol do awanturującego się klienta. Na miejscu okazało się, że nietrzeźwy 61-letni mężczyzna wyraził swoje niezadowolenie z usług sklepu rozbijając i niszcząc sprzęt komputerowy wartości co najmniej 5000 zł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jak ustalili policjanci, 61-latek zamówił w sklepie towar na raty. Sprzedawca obiecał dostarczyć go w ciągu kilku godzin. Po upływie tego czasu w sklepie ponownie pojawił się klient. Wtedy dowiedział się, że zamówiony sprzęt otrzyma dopiero następnego dnia. Ta informacja tak zdenerwowała mężczyznę, że uszkodził leżący na ladzie sklepowej laptop a także komputer stacjonarny, następnie chwycił monitor komputerowy i rzucił nim o ziemię. Mężczyzna został obezwładniony przez pracowników sklepu. Właściciel wycenił straty przez niego spowodowane na co najmniej 5 tys. zł.

61-latek był pijany. Wydmuchał prawie 1,7 promila. Jak ustalili policjanci, 61-latek był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa. Tym razem odpowie za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi