Samochody.pl - poscigi.pl

Nowosolscy policjanci wsparli chorych w zielonogórskim hospicjum (FILM)

Policjanci z Nowej Soli, czy pomocy potrzebują chore dzieci, osoby potrzebujące czy bezdomne, mobilizują siły i działają. Tym razem mając na uwadze Światowy Dzień Chorego wsparli zielonogórskie hospicjum. I już zaznaczyli, że jeszcze tam wrócą z pomocą.

W dniu, 9 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Policjanci z komendy w Nowej Soli zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, żeby miłym gestem wesprzeć osoby chore i cierpiące.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Hospicjum to miejsce, gdzie chorzy ludzie przebywają do ostatnich momentów życia. Każdy z nas może sprawić, że ich ostatnie chwile będą choć przez chwilę miłe – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Policjanci pomogli chorym w zielonogórskim hospicjum

Nowosolscy policjanci kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serducha, gotowe pomagać. – Czasami wystarczy niewiele, by wywołać uśmiech na twarzy chorej osoby – mówi asp. Sęczkowska-Sobol.

W poniedziałek, 12 lutego mundurowi z p.o. pierwszego zastępcy komendanta policji w Nowej Soli  kom. Łukaszem Szymańskim i wolontariuszką Eweliną Wawrzyńczyk przekazali dla hospicjum w Zielonej Górze niezbędne im do funkcjonowania produkty oraz małe podarunki dla pacjentów.

Z pewnością ten drobny gest wywoła u chorych chwilę radości, a na ich buziach pojawi się uśmiech.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl