Samochody.pl - poscigi.pl

Piękna strona lubuskiej policji (ZDJĘCIA)

Czarują urodą i wdziękiem, ale kiedy trzeba nie idą na kompromisy. Potrafią jak nikt inny użyć siły argumentu, która w wielu momentach okazuje się najbardziej skutecznym orężem.

– W wielu policyjnych pionach lubuskie policjantki profesjonalnie wykonują swe obowiązki służbowe. W dniu ich święta życzymy, aby ich zawodowe i prywatne marzenia były realizowane w pełni. Dziękujemy, że jesteście – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nie ma właściwie policyjnej komórki, w której nie pracowałyby policjantki. Łagodzą konflikty, obyczaje, ale w wielu momentach swą postawą dają rękojmię dobrze wykonanej służby. W swej codziennej pracy przekonują, że radzą sobie z największymi wyzwaniami. W licznych komunikatach, w których opisywane są okoliczności codziennych zdarzeń, bez trudu można odnaleźć istotną bądź kluczową wręcz rolę kobiet. – Jak równy z równym, bark w bark, „z otwartą przyłbicą” podejmują się misji, która bardzo często naraża je na poważne zagrożenia. Bez oglądania się w tył i zwalniania tempa podążają naprzód, aby w porę uporać się z problemami i z honorem wypełniać słowa roty ślubowania – zaznacza nadkom. Maludy.

Równie istotne zadania w policji wykonują panie, które munduru nie noszą, ale są pracownikami korpusu służby cywilnej. – Z pełnym przekonaniem należy stwierdzić, że dzięki ciężkiej pracy kobiet i zaangażowaniu charakteryzującym się determinacją, profesjonalizmem, rzetelnością oraz bezstronnością, policja dysponuje wsparciem, które przekłada się na profesjonalizm – podkreśla nadkom. Maludy

W Dniu Kobiet policjanci życzą wszystkim policjantkom oraz kobietom zatrudnionym na stanowiskach cywilnych lubuskiej policji, aby wykonywane czynności służbowe zawsze wiązały się z pasją i satysfakcją. Życzą im również, aby spełniały się ich zawodowe i prywatne marzenia. – Niech wasza codzienna odwaga, moc, subtelność i mądrość będzie zawsze obecna. Dziękujemy, że jesteście – mówi  nadkom. Maludy.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl