Pijani sulechowianie chcieli włamać się do wojskowego garażu

Sulechowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie dwóch mężczyzn, którzy chcieli włamać się do jednego z budynków na terenie jednostki wojskowej. Obaj w chwili zatrzymania byli pijani. Mieli po 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek około godziny 18.15 na terenie obiektów wojskowych przy ulicy Wojska Polskiego w Sulechowie. Dwaj mężczyźni usiłowali wyłamać drzwi do garażu. Potem chcieli wyrwać kratę w oknie. Zauważyli to żołnierze, którzy poinformowali o tym sulechowskich policjantów.

Mundurowi na miejscu zatrzymali sprawców. Okazali się nimi dwaj sulechowianie w wieku 34 lat. Byli pijani, mieli po 3,5 promila alkoholu. Obaj trafili do policyjnej izby zatrzymań. Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty usiłowania włamania, za co grozi im kara do 10 lat więzienia.

Polecane  Wypadek koło Kargowej. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Jedna osoba nieprzytomna

Mężczyźni tłumacząc swoje zachowanie stwierdzili, że chcieli wejść do garażu i zabrać wszystkie przedmioty, które przedstawiały jakąś wartość. Sprawcy są znani policji. Byli wcześniej notowani za kradzieże.

Langner odszkodowania
Reklamy