Strona główna Zielona Góra PiS zawiesił posła Mejzę. Potwierdza to poseł Jerzy Materna

PiS zawiesił posła Mejzę. Potwierdza to poseł Jerzy Materna

To informacja z ostatniej chwili – Poseł Łukasz Mejza został zawieszony – mówi portalowi poscig.pl poseł Jerzy Materna. To efekt jego szalonych rajdów samochodami.

Lubuska KO zażądała w czwartek, 16 kwietnia, reakcji PiS na szalone rajdy posła Mejzy. Poczas czwartkowej konferencji prasowej podkreślono, że przez Mejzę partia PiS to teraz „Prędkość i Szaleństwo”.  – Poseł Łukasz Mejza reprezentujący PiS notorycznie przekracza dozwolone prędkości i łamie przepisy ruchu drogowego. Jest zagrożeniem na drogach – mówił Marek Cebula, wojewoda lubuski i szef lubuskiej KO. M. cebula podkreślił, że norma punktów karnych do utraty prawa jazdy to 24 punkty. Poseł Mejza może mieć ich już ponad 170 i nadal ma prawo jazdy. – Ile razy posła Mejzy nie zatrzymano. Ile razy jeszcze przekroczy przepisy ruchu drogowego i jak długo będzie pozostawał bezkarny – pytał wojewoda Cebula.

Jak w czwartek przekazał portalowi poscig.pl poseł PiS. Jerzy Materna, Łukasz  Mejza został zawieszony przez PiS. Poseł Materna dodaje, że w partii PiS, ani w żadnej innej, nie ma i nie powinno mieć miejsca na posłów ze standardami zachowania Mejzy. Poseł Materna od początku krytykował postawy posła Mejzy nie godząc się z nimi.