Samochody.pl - poscigi.pl

Policja zatrzymała złodzieja poszukiwanego dwoma listami gończymi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Strzeleccy policjanci zatrzymali ukrywającego się 23-latka, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna dokonał wielu włamań do domków wypoczynkowych na terenie powiatu. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia. 

Policjanci od pewnego czasu pracowali nad sprawą dotyczącą szeregu włamań na terenie gminy Strzelce Krajeńskie. We wtorek w godzinach popołudniowych kilku funkcjonariuszy pojechało do jednej ze wsi w pobliżu Strzelec Krajeńskich. Z ustaleń policjantów wynikało, że poszukiwany mężczyzna ukrywa się w jednym z budynków na terenie wsi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna podczas zatrzymania był w piwnicy. Był kompletnie zaskoczony. W miejscu, w który się ukrywał policjanci odnaleźli rzeczy pochodzące z włamań do domków, w tym sprzęt RTV. Mężczyzna kradł także żywność i inne przedmioty. Wiele z nich policjantom udało się odzyskać i zabezpieczyć.

Sprawca został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. Został przesłuchany. Funkcjonariusze sprawdzą, czy mężczyzna nie jest odpowiedzialny również za inne podobne kradzieże i włamania na tym terenie.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl