Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Policjanci z Sulechowa odnaleźli skradzionego citroena AX

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Policjanci z komisariatu w Sulechowie odnaleźli skradzionego citroena AX oraz zatrzymali sprawcę kradzieży. Prokurator Rejonowy w Świebodzinie zastosował wobec niego dozór policyjny.

Komisariat Policji w Sulechowie został zawiadomiony przez właściciela citroena AX o kradzieży z włamaniem do garażu na terenie jego posesji. W nocy z 22 na 23 lutego br. nieznany sprawca, po włamaniu do garażu, zabrał samochód, kosiarkę spalinową i elektronarzędzia. Policjanci rozpoczęli operacyjne poszukiwania samochodu i sprawcy.

25 lutego dzielnicowy z Babimostu znalazł samochód na terenie posesji w jednej z sąsiednich miejscowości. – Zatrzymany został 22-letni mężczyzna podejrzewany o dokonanie włamania i kradzieży samochodu – mówi podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

Zatrzymany 22-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Wczoraj Prokurator Rejonowy w Świebodzinie zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny. Grozi mu karta do 10 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl