Samochody.pl - poscigi.pl

Poszukiwali go za nękanie swojej ofiary. Był zaskoczony zatrzymaniem

Policjanci z żarskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymali 33-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi za nękanie i kradzież,. Do odsiadki za kratami ma 10 miesięcy. 33-latek już trafił do więzienia.

W sobotę, 13 stycznia, policjant służby kryminalnej żarskiej komendy w czasie wolnym od służby w jednym z marketów w Żarach zauważył przy kasie mężczyznę. Rozpoznał poszukiwanego. Zadzwonił do swojego kolegi z wydziału, który także miał wolne.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Nie spuszczając poszukiwanego z oczu, wspólnie pojechali za mężczyzną, który wsiadł do samochodu na miejsce pasażera i odjechał. Policjanci udali się w ślad za nim, informując dyżurnego i patrol będący w służbie o podjętych działaniach i kierunku, w którym jechał poszukiwany.

Policjanci w odpowiednim momencie, kiedy pojazd się zatrzymał, zatrzymali również swój samochód i podbiegli do drzwi pasażera, który próbował wysiąść. Zatrzymali zaskoczonego mężczyznę i przekazali go funkcjonariuszom z patrolu będącym w służbie.

Zatrzymany to 33-letni mieszkaniec Żar. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany na podstawie listów gończych wydanych przez sąd i prokuraturę za kradzież i nękanie. Został doprowadzony do policyjnego aresztu, a stamtąd trafił za więzienne kraty. Odsiedzi 10 miesięcy.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Poscigi.pl - pomoc drogowa Eko pol - Poscigi.pl