Potrącenie mężczyzny w Zielonej Górze. Sprawca ukarany surowym mandatem (ZDJĘCIA)

Potrącenie mężczyzny na pasach w Zielonej Górze.

Do potrącenia mężczyzny doszło w czwartek, 23 lutego, na przejściu dla pieszych na ulicy Podgórnej. Na miejsce dojechały dwa wozy zielonogórskich strażaków oraz policja. Pieszy trafił do szpitala, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Sprawca potrącenia dostał surowy mandat.

Do potrącenia doszło w czwartek około godz. 20.30 na przejściu dla pieszych na ulicy Podgórnej. Mężczyzn szedł po pasach mając zielone światło. W kierunku os. Pomorskiego jechał kierujący oplem.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kierowca oplem wjechał jednak na przejście dla pieszych mimo tego, że miał czerwone świtało. Jak mówią na świadkowie zdarzenia, potrącił mężczyznę już schodzącego z pasów.

Potrącony upadł na jezdnię. Na miejsce dojechały dwa zastępy strażaków, karetka pogotowia ratunkowego oraz zielonogórska policja.

Sprawca potrącenia w Zielonej Górze dostał mandat

Potrącony mężczyzna, przytomny został zabrany karetką do szpitala na badania. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Sprawca potrącenia został surowo rozliczony przez policjantów. – Kierujący oplem został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. zł – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl