Toyota Zielona Góra

Makabra. Mężczyzna dźgnięty nożem na osiedlu w Zielonej Górze. Walczy o życie w szpitalu. Sprawca zatrzymany

Pod blokiem numer 33 doszło do bojki mężczyzn. Jeden został dźgnięty nożem. Mężczyzna w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu.

Do brutalnego zdarzenia doszło we wtorek, 25 października, na ulicy Rzeźniczaka. Pod blokiem numer 33 doszło do bójki dwóch mężczyzn. Jeden został dźgnięty nożem. Mężczyzna w ciężkim stanie walczy o życie w szpitalu. Sprawca został zatrzymany.

– Przed północą na ulicy Rzeźniczka pojawiło się pięć radiowozów policji oraz karetki pogotowia ratunkowego – piszą czytelnicy. Policjanci z latarkami biegali między blokami.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Mężczyzna dźgnięty nożem pod blokiem w Zielonej Górze

Co się stało? – Dostaliśmy zgłoszenie od świadka o bójce dwóch mężczyzn pod blokiem – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławka, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Mężczyźni bili się pod blokiem nr 33. Jeden z nich został dźgnięty nożem. – Ugodzony nożem mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala – mówi podinsp. Stanisławska. Trwa walka o jego życie.

Sprawca dźgnięcia nożem został zatrzymany. Jak ustalił portal poscigi.pl, był pijany. Został umieszczony w izbie wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu będzie przesłuchiwany.

Ranny nożem i sprawca maja po około 50 lat. Policjanci będą wyjaśniać szczegóły oraz przyczynę tragicznej bójki.  

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Reklama pościgi