Samochody.pl - poscigi.pl

Poważny wypadek. Cztery osoby ciężko ranne. Volkswagen uderzył w drzewo (ZDJĘCIA)

21-laka oraz 45-letnia kobieta zostały zabrane do szpitala w Zielonej Górze. 40-latka oraz chłopak trafili do szpitala w Żarach.

Do  poważnego wypadku doszło w czwartek, 21 grudnia, na drodze koło miejscowości Brody pod Żarami. Volkswagen wypadł z dogi i uderzył w drzewo. Cztery ciężko ranne osoby trafiły do szpitali w Żarach i Zielonej Górze.

Był już po zmroku. Kierująca volkswagenem jechała drogą z miejscowości Brody w kierunku Zasiek. Nagle wpadł w poślizg i volkswagen wypadł z drogi. Na poboczu z duża siła samochód uderzył w drzewo.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce wypadku dojechały wozy straży pożarnej, policja oraz karetki pogotowia ratunkowego. Volkswagena prowadziła 21-letnie kobieta. Wiozła troje pasażerów. Strażacy musieli sprzętem hydraulicznym rozcinać karoserię, żeby dostać się do rannych osób. Wszystkie osoby zostały ciężko ranne.

Brody. Poważny wypadek

21-laka oraz 45-letnia kobieta zostały zabrane do szpitala w Zielonej Górze. 40-latka oraz chłopak trafili do szpitala w Żarach.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu zbyt szybkie jazdy kierującej volkswagenem. – Szczegóły oraz okoliczności wypadku są wyjaśniane – mówi nadkom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.