Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Rafał Kasza ratuje święta w Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów. O co chodzi? (ZDJĘCIA)

Jedno jest pewne. Od dzisiaj mieszkańcy, spoglądając przez swoje okna pokoi na dziedziniec ośrodka na pewno poczują świąteczny klimat. fot. poscigi.pl

Do radnego Rafała Kaszy z prośbą o pomoc zgłosili się wolontariusze z Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów. – Chodziło o zamontowanie świątecznych dekoracji na trzech choinkach widocznych z okien świetlicy DPS przy ul. Lubuskiej, bo pensjonariuszom brakowało świątecznych akcentów – mówi Kasza.

– Do świąt jest mało czasu, ale po raz kolejny nie zawiodłem. Lampki zdobyłem dzięki uprzejmości Zakładu Gospodarki Komunalnej, wskoczyłem na podnośnik, a efekt oceńcie sami – uśmiecha się radny Rafał kasza. 

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kasza został kilka dni temu poproszony przez wolontariuszy między innymi przez p. Dorotę z Domu Kombatanta w Zielonej Górze, czy jest szansa, żeby choinkę, która znajduję się na terenie placówki, udało się rozświetlić.

Rafał Kasza ratuje święta

Wszystko po to, aby dać odrobinę radości mieszkańcom DPS’u. Kasza długo się nie zastanawiał i jak to zawsze on, zaczął działać.

Jedno jest pewne. Od dzisiaj mieszkańcy, spoglądając przez swoje okna pokoi na dziedziniec ośrodka na pewno poczują świąteczny klimat. Kasza dziękuję również prezesowi ZGK Krzysztofowi Sikorze za wsparcie w ratowaniu świąt w Domu Kombatanta.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl