Poważny wypadek w Żaganiu. Kierująca oplem wjechała pod pociąg (FILM CZYTELNIKA)

Wypadek na przejeździe kolejowym w Żaganiu. fot. Tomasz Walczak Kolejowy Żagań

Do poważnego wypadu doszło w piątek, 10 listopada, na przejeździe klejowym na ulicy konopnickiej w Żaganiu. Kierująca oplem wjechała pod pociąg.

Do wypadku w Żaganiu doszło po godz. 15.00. Kierująca ople wjechała pod pociąg na przejeździe na ulicy Konopnickiej. Siła uderzenia była bardzo duża. – Jak mówią nam świadkowie wypadku, samochód jest bardzo mocno rozbity.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Poważny wypadek w Żaganiu

Na miejscu zdarzenia są już służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Na miejscu trwa akcja ratunkowa – mówi sierż. sztab. Arkadiusz Szlachetko, rzecznik policji w Żaganiu.

Nie ma jeszcze informacji na temat stanu, w jakim znajduje się kobieta, która wjechał pod pociąg osobowy.

35-letnia kobieta została wyciągnięta z rozbitego auta i przekazana medykom. – Śmigłowcem LPR została zabrana do szpitala w Zielonej Górze – mówi sierż. sztab. Szlachetko.

Na miejscu wypadku pracują żagańscy policjanci. Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do zderzenia opla z pociągiem.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl