Samochody.pl - poscigi.pl

Przebił dłonie ofiary śrubokrętem. Sadysta trafił do więzienia

Mężczyzna, który skatował ofiarę przebijając jej dłonie śrubokrętem, został zatrzymany przez krośnieńską policję. Sadysta był poszukiwany przez policję listem gończym. Trafił już do więzienia.

Wczoraj policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali niebezpiecznego przestępcę, który był poszukiwany listem gończym, wydanym przez ąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim. 39-letni mężczyzna trafił na dwa i pół roku do więzienia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

We wtorek policjanci wydziału kryminalnego krośnieńskiej komendy zatrzymali 39-letniego mężczyznę, mieszkańca Krosna Odrzańskiego, który był poszukiwany listem gończym. 39-latek ma na swoim koncie pobicie innego mężczyzny, które naraziło go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia oraz spowodowało ciężkie obrażenia ciała. Ponadto do katalogu przestępczego dopisał groźby pozbawienia życia.

Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skazał też prawomocnym wyrokiem tego 39-latka za to, iż jeszcze innego mężczyznę w lesie w okolicach Cybinki bił drewnianym kijem, kopał po całym ciele, przypalał jego dłonie papierosem i przebił na wylot śrubokrętem jego obydwie dłonie.

Zatrzymanie tego mężczyzny było możliwe dzięki  czynnościom operacyjnym prowadzonym przez policjantów z Krosna Odrzańskiego. 39-latek został przewieziony do aresztu śledczego w Zielonej Górze.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl