Toyota Zielona Góra

Rafał ratował kobietę inwalidkę z zadymionego mieszkania w Nowej Soli

W jednym z bloków na ul. Konstytucji 3 Maja na klatce schodowej pojawiło się mocne zadymienie

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 1 listopada, w jednym z bloków przy ul. Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. W zadymionym mieszkaniu zasłabła kobieta bez jednej nogi. Na ratunek ruszył sąsiad.

Wszystko wydarzyło się po godz. 15.00. W jednym z bloków na ul. Konstytucji 3 Maja na klatce schodowej pojawiło się mocne zadymienie. Dym wydostawał się z jednego z mieszkań. Na pomoc sąsiadce ruszył Rafał zaalarmowany przez jej córkę. Nowosolanin szybko pobiegł do mieszkania. – Zobaczyłem leżącą na podłodze kobietę inwalidkę bez nogi – opowiada Rafał.

Rafał wyniósł z zadymionego mieszkania kobietę. Na miejsce dojechała karetka pogotowia ratunkowego, która zajęła się kobietą. Dojechali również strażacy.

Okazało się, że kobieta gotowała obiad. Niestety zasłabła i wtedy jedzenie w garnku zaczęło się przypalać powodują zadymienie.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected]gi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta