Toyota Zielona Góra

Rozbił bmw, kierowca został a pasażer uciekł, bo szukał go sąd

Do zdarzenia doszło pod Świebodzinem. Samochód bmw uderzył w drzewo. Pasażer uciekł  z miejsca zdarzenia. Policjanci, sądząc że mężczyzna znajduje się w szoku powypadkowym i może potrzebować pomocy rozpoczęli jego poszukiwania. Jak się okazało, 31-latek był poszukiwany przez sąd.

Rozpędzone bmw najpierw zjechało na przeciwny pas ruchu, uderzyło w drzewo, a następnie kilkakrotnie koziołkowało. Na miejscu wypadku pozostał kierowca auta. Jego pasażer po zatrzymaniu wydostał się z wraku samochodu i oddalił. Tak w skrócie wyglądał przebieg wypadku, który w miniona sobotę wydarzył się na trasie w okolicy Świebodzina.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przybyli na miejsce policjanci szybko zorientowali się, że bmw podróżowały dwie osoby, jednak jeden z mężczyzn zaginął. Ponieważ mógł on doznać poważnych obrażeń i znajdować się w szoku wszystkie służby rozpoczęły poszukiwania mężczyzny.

Ślad prowadził w stronę lasu, gdzie świadkowie zdarzenia ostatni raz widzieli pasażera z rozbitego samochodu. Ich rezultatem było szybkie ustalenie, że 31-latek uciekał bo jest poszukiwany przez świebodziński sąd do odbycia kary.

Krystian R. został zatrzymany. Ponieważ z drogowej kraksy wyszedł bez większego uszczerbku, po przebadaniu przez lekarza przewieziony został do zakładu karnego.

Eko pol - Poscigi.pl