Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Rozpędziła się kią w Stypułowie. Surowo za to zapłaciła

46-latka straciła prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

Policjanci z nowosolskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującej, która jechała 104 km/h w terenie zabudowanym. Kobieta została ukarana również wysokim mandatem i punktami karnymi.

W czwartek, 25 stycznia, policjanci z nowosolskiej drogówki kontrolowali prędkość samochodów w Stypułowie. Nagle na radar wpadła kierująca kią. Przekroczyła dozwoloną prędkość o 54 km/h, czyli jechała 104 km/h.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– 46-latka straciła uprawnienia do kierowania na okres trzech miesięcy – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Kierująca została również ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych. Dodatkowo na konto mieszkanki powiatu żagańskiego wpłynęło 13 punktów karnych.

Stypułów. Kierująca kią straciła prawo jazdy

– Mając na uwadze obecne anomalie pogodowe, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w czasie jazdy, a przede wszystkim o ograniczenie prędkości – podkreśla asp. Sęczkowska-Sobol.

Bezpieczeństwo na drogach zależy przede wszystkim zależy od nas samych. Rozwaga, umiejętności przewidywania zagrożeń, szacunek dla innych kierowców to hasła, które powinny towarzyszyć przy każdej podróży.

Nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą przyczynić się do tragedii.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl