Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Sadysta dręczący rodzinę trafił do celi

Zielonogórski sąd rejonowy aresztował mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. 61-latek groził bliskim spaleniem mieszkania i śmiercią. Podczas ostatniej awantury sięgnął po nóż.

Policjanci z I komisariatu zatrzymali 61-letniego Jerzego I., mieszkańca Zielonej Góry, który znęcał się nad swoją rodziną – rodzicami, żoną i synami. Jak ustalili policjanci, sytuacja taka trwała od wielu lat, jednak żona, mając nadzieję na poprawę, nie powiadomiła wcześniej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przełomowa w podjęciu przez żonę decyzji okazała się ostatnia awantura, podczas której 61-latek wyciągnął nóż i zagroził rodzinie pozbawieniem życia. Ponadto mężczyzna zagroził także podpaleniem mieszkania i samochodu. Kobieta zadzwoniła po pomoc do policjantów. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał zarzuty znęcania się nad rodzicami, żoną i kierowania gróźb karalnych wobec swoich synów.

Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat więzienia. Sąd Rejonowy w Zielonej Górze przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował 61-latka.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl