Toyota Zielona Góra

Seryjny włamywacz już za kratkami

Policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który kradł i włamywał się na terenie Skwierzyny i okolic. Ten sam mężczyzna włamał się również do kiosku przy samym Areszcie Śledczym w Międzyrzeczu.

Do zdarzenia doszło 28 listopada 2012 roku. Policjanci z komisariatu w Skwierzynie zatrzymali 22-letniego Patryka M., który według informacji posiadanych przez kryminalnych, miał włamywać się do różnych pomieszczeń na terenie Skwierzyny. Jego łupem były m.in. elementy metalowe pochodzące z punktu skupu złomu, pieniądze i papierosy z włamań do kiosków i sklepów oraz drobne przedmioty i narzędzia przechowywane w altankach na ogródkach działkowych.

Jego „dziełem” było uszkodzenie szyby w pojeździe oraz włamanie do opla i kradzież portfela z dokumentami i pieniędzmi. 22-letni Patryk M. nie wahał się nawet przed włamaniem do kiosku usytuowanego tuż przy Areszcie Śledczym w Międzyrzeczu.

Podczas przesłuchania mężczyzny, policjanci przedstawili mu kilkanaście zarzutów włamań i kradzieży. Patryk M., mieszkaniec niewielkiej miejscowości gminy Przytoczna, karany był już za podobne przestępstwa. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra