Strona główna Wiadomości Wschowa Sprawcy włamania do sklepu z komórkami zatrzymani
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Sprawcy włamania do sklepu z komórkami zatrzymani

Wschowscy policjanci zatrzymali sprawców listopadowej kradzieży z włamaniem do wschowskiego salonu z telefonami. To nie jedyne włamania,których dokonali,  grozi im nawet do 10 lat więzienia.

W nocy z 6 na 7 listopada b.r. we Wschowie doszło do włamania  do firmowego salonu z telefonami, komputerami oraz akcesoriami telefonicznymi,gdzie sprawcy wyłamując drzwi dostali się do wnętrza sklepu, zabierając przedmioty warte 13 tys. zł. Policjanci ustalili, że sprawcami włamania są dwaj wschowianie. Mężczyźni natychmiast zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Podczas przesłuchania przyznali się do przedstawionych zarzutów. Policjanci  odzyskali część skradzionego łupu. Jak ustalili funkcjonariusze to nie jedyne włamania, których dopuścili się 22- i 41-latek. W połowie września br. włamali się jeszcze do magazynu jednej ze wschowskich firm, skąd zabrali około 250 metrów miedzianych przewodów  oraz dokonali włamania do sklepu z akcesoriami hydraulicznymi skąd zabrali miedziane elementy centralnego ogrzewania.

Za powyższe przestępstwo grozi im nawet  do 10 lat pozbawienia wolności.

Materiały od czytelników

Nagrałeś coś na trasie?
Daj nam znać.

Zdjęcie kolizji, wypadku albo ciekawy temat — Twój materiał może trafić na portal. Twórz z nami poscigi.pl.

01
NagrywaszWideo, zdjęcie kolizji lub wypadku
02
03
PublikujemyTworzysz z nami portal poscigi.pl
Toyota Zielona Góra - poscigi.pl