Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Seryjny włamywacz wpadł w Sulechowie

Policjanci z Sulechowa zatrzymali mężczyznę, który w nocy z 30 na 31 października włamał się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradł 4 koła wartości 500 złotych. Mężczyzna ma na sumieniu 12 innych włamań.

W minioną środę policjanci z Sulechowa zostali powiadomieni o kradzieży dokonanej na jednym z osiedli. Sprawca ukradł z pomieszczenia gospodarczego cztery koła wartości 500 złotych. Podjęte natychmiast działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania Zbigniewa S., 23-letniego mieszkańca Sulechowa. Skradzione koła zostały odzyskane i zwrócone właścicielowi.

23-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, podczas czynności procesowych z udziałem zatrzymanego policjanci ustalili, że jest on również sprawcą 12 innych kradzieży z włamaniem i usiłowań kradzieży z włamaniem do piwnic i garaży. Zbigniew S. kradł koła i inne akcesoria samochodowe oraz narzędzia. Policjanci ustalają obecnie wszystkie szczegóły tych zdarzeń.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zbigniew S. usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat. Prokurator Rejonowy w Świebodzinie zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny.

Pizzeria Roma w Zielonej Górze - poscigi.pl