Spokojny „Znicz” w Zielonej Górze. Podsumowanie akcji

Zielonogórscy policjanci podsumowali trwające od 31 października do 4 listopada działania akcji„Znicz”. Codziennie nad bezpieczeństwem mieszkańców i osób odwiedzających groby najbliższych czuwało kilkudziesięciu policjantów ruchu drogowego, służb patrolowych i kryminalnych.

W tym roku było wyjątkowo spokojnie i bezpiecznie zarówno na cmentarzach jak i w ich okolicach, a także na drogach dojazdowych. Na drogach powiatu zielonogórskiego nie doszło do żadnego wypadku, odnotowano natomiast 32 kolizje. Niestety, mimo próśb i ostrzeżeń, policjanci zatrzymali 10 nietrzeźwych kierujących.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Tegoroczna akcja Znicz na terenie powiatu zielonogórskiego przebiegała spokojnie, nie było żadnych poważniejszych zdarzeń drogowych. Kierujący dostosowywali się do poleceń wydawanych przez policjantów, dzięki czemu ruch w rejonie cmentarzy odbywał się płynnie.

W piątek po południu na zielonogórskim cmentarzu przy ul. Wrocławskiej, złodziej wykorzystał okazję i zabrał pozostawioną przy grobie torebkę z dokumentami i pieniędzmi.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl