Szokujący absurd. Na os. Pomorskim spółdzielnia buduje mur między blokami. – Robią nam getto – mówią mieszkańcy (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Na os. Pomorskim spółdzielnia buduje mur między blokami.

Na os. Pomorskim między blokami w piątek, 10 czerwca, na polecenie spółdzielni mieszkaniowej ruszyła budowa muru między blokami. – Zrobią nam getto – mówią zażenowani mieszkańcy.

Budowa muru między blokami numer 14 i numer 20 ruszyła w piątek z samego rana. – Mur powstaje w miejscu rozebranego chodnika. Spółdzielnia chce nam zrobić getto na osiedlu – piszą do nas zażenowani mieszkańcy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przed południem mur był już coraz wyższy. – Powstaje płot mur między blokami, żeby dokuczyć i utrudnić życia wspólnocie, której blok został wydzielony że spółdzielni – piszą zaskoczeni budową muru mieszkańcy.

Na os. Pomorskim przy bloku 14 koło szkoły zostały rozebrane chodniki. – Spółdzielnia nam mówi, że to dlatego, bo zagrażają bezpieczeństwu. To przecież totalna bzdura, absurd – narzekają mieszkańcu.

Ekipa rozbiera chodniku Informował, że spółdzielni tak zadecydowała ponieważ chodniki zagrażają bezpieczeństwu. Nowych chodników jednak nie będzie. Mogą o nie jednak mieszkańcy wnioskować.

– Panowie, którzy pracowali przy rozbiórce mówili, że spółdzielnia kazała rozbierać chodniki ponieważ mieszkańcy nie chcą płacić za korzystanie z nich – piszą czytelnicy.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi