Potworny wypadek. 19-latek oplem z potężną siłą uderzył w busa i zginął. Rannych pięć osób, w tym małe dziecko (ZDJĘCIA)

Do tragicznego wypadku doszło na drodze relacji Śrem – Kórnik (woj. wielkopolskie). Kierujący oplem zderzył się z busem. Siła zderzenia była potężna. 19-letni kierowca opla zginął na miejscu. Rannych zostało pięć osób, w tym małe dziecko.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, w czwartek, 9 czerwca, kierujący oplem tigra, 19-latek na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam z potężna siłą uderzył czołowo w busa forda transita.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Siłą zderzenia była potężna. Z opla nic nie zostało. Kierujący oplem 19-latek zginął na miejscu. Kierujący fordem ranny trafił do szpitala. Ponadto do szpitala przetransportowano jeszcze troje pasażerów busa, w tym śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego niespełna dwuletnią dziewczynka.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do sekcji. wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci prowadząc czynności pod nadzorem prokuratury.

Toyota Zielona Góra