Tak szaleniec zdemolował salon Apartu w galerii Focus w Zielonej Górze (FILM)

Szaleniec zdemolował salon Apartu w galerii Focus w Zielonej Górze.

Do zdarzenia doszło w piątek, 15 kwietnia, w Zielonej Górze. Do salonu Apartu w galerii Focus Mall wszedł mężczyzna, który po chwili wpadł w szał i zaczął demolować sklep. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja, która obezwładniła agresora.

Wszystko wydarzyło się po godz. 17:00.  – Mężczyzna wszedł do Apartu i po chwili zaczął rozbijać szyby oraz witryny, był jak w amoku – mówią nam świadkowie wydarzeń. Wystraszony atakiem szału mężczyzny, personel Apartu uciekł i zamknął się na zapleczu. Na miejsce została wezwana policja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Pierwszy patrol nie zareagował od razu, szaleniec chodził do sklepie i podchodził do szyby coś mówiąc i pokazując – relacjonują nam zdarzenia świadkowie. Pojawiła się też ochrona galerii, ale też nie reagowała.

Przy Aparcie zebrał się tłum ludzi. Dojechały też kolejne patrole policji. – Policjanci po jakimś czasie obezwładnili mężczyznę, skuli kajdankami i tak leżał na ziemi – mówią świadkowie.

Ludzie mówią, że agresor zachowywał się jakby był naćpany. – Mężczyzna został przewieziony do komendy – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Policja będzie ustalać przyczynę ataku w salonie Apartu.

Reklama pościgi