Tego złodziej szuka zielonogórska policja

Komisariat I Policji w Zielonej Górze poszukuje mężczyzny, który ukradł dwie walizki z zawartością w dniu, 30 stycznia, br. roku na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu proszone są kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.  

Komisariat I Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży dwóch walizek z zawartością ubrań, sprzętu elektronicznego oraz dokumentów na szkodę mieszkańca Zielonej Góry. Wartość strat pokrzywdzonego wyniosła ponad 2,6 tys. zł.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kradzież miała miejsce w  dniu 30 stycznia 2024 roku w Zielonej Górze na ulicy Zjednoczenia.  

Nadzorujący sprawę prokurator przychylił się do wniosku policjanta prowadzącej postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanego mężczyzny. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery monitoringu w sklepie w pobliżu miejsca zdarzenia.    

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze – Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami: 47 7951329, 47 7951311 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 7952411 bądź kontakt mailowy: [email protected].