Samochody.pl - poscigi.pl

To nowi zielonogórscy policjanci (ZDJĘCIA)

Komendant miejski policji w Zielonej Górze mł. insp. Tomasz Szuda przyjął uroczyste ślubowanie od nowych policjantów. W dniu, 28 listopada, rozpoczęli służbę w policji.

Młodzi policjanci, którzy z powodzeniem przeszli wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego, zostali przyjęci do służby, 28 listopada. Niedługo wyjadą na kurs podstawowy do jednej ze szkół Policji, a za kilka miesięcy, po jego ukończeniu oraz odbyciu adaptacji zawodowej w Warszawie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Będą czuwać nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu zielonogórskiego wspólnie ze starszymi kolegami w służbie. 

W 2023 r. do służby w komendzie w Zielonej Górze przyjętych zostało 20 nowych policjantek i policjantów.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi policji. Zapewniamy stałą pensję i nietuzinkową, dynamiczną, pełną nowych wyzwań pracę – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Rekrutacja do służby w policji prowadzona jest w sposób ciągły, starsi stażem policjanci odchodzą, część funkcjonariuszy przenosi się do innych jednostek czy służb. Cały czas aktualna jest potrzeba uzupełniania kadr.

Nowi zielonogórscy policjanci

W ostatnich miesiącach wyraźnie widoczne jest zwiększenie zainteresowania służbą w policji. Wszystkich chętnych zapraszamy na policyjne strony po szczegółowe informacje: https://lubuska.policja.gov.pl/go/prac/sluzba-w-pol/3580,Dobor.html

Zapraszamy także wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w zajęciach przygotowujących kandydatów do służby w Policji do testu sprawności fizycznej. Zajęcia prowadzone przez policyjnych instruktorów odbywają się w każdą środę od godziny 12.00 do 14.00 w hali akrobatycznej przy ulicy Urszuli 22 w Zielonej Górze.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl