Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Tragedia. Altanka zawaliła się na mężczyznę w Krośnie Odrzańskim. Zginął na miejscu

Tragedia. Altanka zawaliła się na mężczyznę w Krośnie Odrzańskim. Do wypadku doszło podczas pracy przy altance. Na miejscu są służby ratunkowe. Wylądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Altanka zawaliła się na mężczyznę w Krośnie Odrzańskim. O tragicznym wypadku w środę, 19 lipca, portal poscigi.pl powiadomił czytelnik.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wszystko wydarzyło się na ogródkach działowych przy ulicy Kościuszki. Mężczyzna prowadziła prace przy altance ogrodowej. – W pewnej chwili altanka zawaliła się na mężczyznę przysypując go – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskiej straży pożarnej.

Altanka zawaliła się na mężczyznę w Krośnie Odrzańskim

Na miejsce zdarzenia dotarły służby ratunkowe. Dojechały dwa wozy strażaków, policja oraz wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Strażacy zrobili dostęp do mężczyzny pod gruzami altanki – mówi st. kpt. Kaniak. Niestety na ratunek było za późno. 44-letni mężczyzna zginął na miejscu. – Wykonywał prace rozbiórkowe przy altance – mówi nadkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsc tragedii pracują policjanci oraz prokurator. Trwa ustalanie przyczyny oraz okoliczności w jakich doszło do tragedii.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl