Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Uwaga kierowcy. Zmiana ruchu koło Krosna Odrzańskiego

W ostatni weekend nastąpiła zmiana organizacji ruchu na drodze krajowej nr 29, odcinek drogi między Krosnem Odrzańskim a Połupinem został zamknięty dla ruchu.

Trwa remont drogi krajowej nr 29 na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 32 do miejscowości Krosno Odrzańskie. W ostatni weekend (3-5 sierpnia br.) nastąpiła kolejna zmiana organizacji ruchu.

Odcinek drogi krajowej nr 29 Krosno Odrzańskie-Połupin został całkowicie zamknięty dla ruchu drogowego. Policja zwraca się do kierowców, szczególnie samochodów ciężarowych, jadących do przejść granicznych w Świecku i Gubinku, o zwrócenie uwagi na nowe oznakowanie dróg wskazujące objazdy remontowanego odcinka drogi.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Jadąc od strony Zielonej Góry do Słubic przez Krosno Odrzańskie, zaleca się skręcenie z drogi krajowej nr 32 w drogę powiatową nr F1148, a następnie w ul. Gubińską w Krośnie Odrzańskim. Podobnie, jadąc od strony Krosna Odrzańskiego do Zielonej Góry drogą krajową nr 29, zaleca się skręcenie w ul. Gubińską, gdzie dojedziemy do drogi krajowej nr 32.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze, utrudnienia w ruchu potrwają do 30 września b.r.

Eko pol - Poscigi.pl