Samochody.pl - poscigi.pl

W środę rolnicza blokada S3 koło Nowej Soli.

W środę, 20 marca, w godzinach 9.00-19.00 zostanie zablokowana trasa S3 na odcinku węzeł Nowa Sól Zachód-węzeł Nowa Sól Południe. To kolejne miejsce rolniczych blokad.

Kierowcy jadący od strony Legnicy będą musieli zjechać z drogi S3 na węźle Nowa Sól Południe, kierując się na drogę wojewódzką 333 w kierunku Nowej Soli. Dalej pojada Południową Strefą Przemysłową w Nowej Soli do drogi wojewódzkiej 315, a następnie na węźle Nowa Sól Zachód wjadą ponownie na drogę S3 w kierunku Zielonej Góry.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Analogicznie kierujący jadący od strony Zielonej Góry na węźle Nowa Sól Zachód drogą W315, Południową Strefą do drogi W333 i do węzła Nowa Sól Południe, gdzie ponownie wjadą na drogę S3 w kierunku Legnicy.

Czyta też – Śmiertelny wypadek koło Kożuchowa. Nie żyją dwie osoby, dwie są ranne

W ramach protestu zablokowane zostanie również rondo 13. Pułku Zmechanizowanego w Kożuchowie (skrzyżowanie drogi wojewódzkiej 297 z drogą 283).

Wyznaczono objazd: kierowcy jadący od Nowej Soli drogą W297 w kierunku Bolesławca powinni w Kożuchowie jechać ulicą Inwestycyjną w kierunku ulicy Zielonogórskiej, następnie ulicą Kolorową do ulicy 1 Maja, po czym skręcić w ulicę Polną i dojeżdżając do ulicy Szprotawskiej (drogą W297) kontynuować jazdę tą drogą. Analogicznie w przeciwnym kierunku.

– Podróżni mogą liczyć na pomoc policjantów, którzy będą kierować ruchem i wskazywać drogi alternatywne – mówi asp. Justyna Sęczkowska-Sobol, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.plEko pol - Poscigi.pl