W szpitalu zmarła 72-latka potrącona koło Kolska. 76-latek walczy o życie (ZDJĘCIA)

Ze szpitala nadeszły tragiczne informacje. Niestety 72-letnia kobieta zmarła w szpitalu. fot. poscigi.pl

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 13 maja, na trasie Kolsko-Sławocin. Kierująca osobówką uderzyła w samochód staranowała dwie osoby jadące rowerami. 72-latka zmarła w szpitalu. O życie walczy 76-latni mężczyzna.

Kierująca samochodem osobowym jechała drogą Kolsko-Sławocin. Przed nią na rowerach jechały dwie osoby. To 72-letnia kobieta i 76-letni mężczyzna.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letnia kierująca renault zaczęła wyprzedzać rowerzystów nie upewniając się czy może wykonać manewr. Wtedy doszło do tragedii.

Kierująca renault uderzyła w samochód, który już wyprzedzał. Odbiła się od samochodu i staranowała dwie osoby jadące rowerami.

Wypadek koło Kolska. Nie żyje 72-latka

Na miejsce wypadku dojechały zaalarmowane służby ratunkowe oraz nowosolska policja. Wylądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego. Dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala. Wcześniej były reanimowane.

Ze szpitala nadeszły tragiczne informacje. – Niestety 72-letnia kobieta zmarła w szpitalu – mówi dla poscigi.pl podinsp. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

W szpitalu trwa walka o życie 76-letniego mężczyzny. Potrącony jest w ciężkim stanie.

Na polecenie policji samochód zabezpieczyła pomoc drogowa Maxmar z Zielonej Góry.