Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

W Zielonej Górze wpadło trzech pijanych kierowców (ZDJĘCIA)

To kolejna już akcja „Trzeźwy poranek” zorganizowana przez zielonogórską policję. W ciągu niecałych trzech godzin kontroli wpadło trzech kierowców na „podwójnym gazie”.

Policjanci z alkomatami pojawili się na al. Wojska Polskiego w rejonie ronda PCK około godz. 6.30. Drogówka sprawdzała trzeźwość kierowców jadących w kierunku centrum miasta. W urządzenia sprawdzające trzeźwość dmuchali wszyscy kierowcy. Do kontroli wykorzystywane są urządzenia alcoblow, które błyskawicznie pokazują stan trzeźwości kierowcy.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pierwszy kierowca wydmuchał około 0,36 promila. Oznacza to, że dopuścił się wykroczenia. Kolejna była kobieta. Wsiadła za kierownicę po wcześniejszym wypiciu alkoholu. Również dopuściła się wykroczenia. Trzecim kierowcą, który jechał na podwójnym gazie, również okazała się kobieta. Wydmuchała niemal pół promila alkoholu.

Kontrola na al. Wojska Polskiego zakończyła się około godz. 9.00. Wynik – to trzy osoby, które zdecydowały się wsiąść za kierownicę wcześniej pijąc alkohol.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl