Toyota Zielona Góra

Walczył z pszczołą w aucie roztrzaskał się o drzewo

Na trasie Złotoryja-Jelenia Góra (woj.dolnoślaskie) samochód osobowy czołowo wjechał w drzewo. Na szczęście kierujący 81-latek nie odniósł obrażeń ciała i nie była potrzebna pomoc medyczna.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na telefon dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi wpłynęło zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Złotoryja-Jelenia Góra. Z otrzymanych informacji wynikało, że samochód osobowy czołowo uderzył w przydrożne drzewo.

Patrol ruchu drogowego, który przyjechał na miejsce zdarzenia ustalił, że kierowcą auta był 81-latek z Jeleniej Góry. Mężczyzna jadąc od strony Złotoryi, na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i czołowo uderzył w drzewo, następnie odbił się od niego, lądując na drugim pasie i poboczu. Mężczyzna podróżował sam i o własnych siłach wyszedł z auta. Nie odniósł obrażeń ciała i nie potrzebował pomocy medycznej.

Jak się okazało, do tego zdarzenia przyczyniła się pszczoła, która wleciała do wnętrza auta. Kierowca w trakcie jazdy próbował ją przepłoszyć. Niestety kiedy jego uwaga był skupiona na pszczole, całkowicie stracił panowanie nad tym co się dzieje na drodze.

Toyota Zielona Góra