Tragiczna śmierć. Mężczyznę zmiażdżyła przyczepa z drewnem. Kierowca kompletnie pijany

Wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (woj.lubelskie) śmierć na miejscu poniósł 49-latek, którego przygniótł wóz z drzewem. Do rozpięcia ciągnika rolniczego i ciągnącego przez niego wozu doszło w trakcie jazdy.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49 – letni mężczyzna. W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił przygniatając siedzącego na nim mężczyznę. Na miejscu prowadzona była reanimacja, niestety życia 49 – latka nie dało się uratować i zmarł na miejscu zdarzenia.

Zatrzymany został 43 –latek, podejrzany o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe.

Na miejscu zdarzenia policjanci z Biłgoraja pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny, ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady.

Ciało 49 – latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Obecnie ustalane są dokładne okoliczności i przyczyny w jakich doszło do wypadku.