Toyota Zielona Góra

Wizyta w oknie. Tak wygląda przyjęcie pacjentów w przychodni w Zielonej Górze (ZDJĘCIE CZYTELNIKA)

Wizyta w oknie. Tak wygląda przyjęcie pacjentów w przychodni w Zielonej Górze

Oburzony czytelnik przysłał do redakcji poscigi.pl zdjęcia przyjęcia pacjenta przychodni na ul. Wyszyńskiego. Wizyta odbywała się w… oknie.  

Do zdarzenia doszło w środę. 20 stycznia, w jednej z przychodni na ul. Wyszyńskiego. – Wizyta odbyła się w oknie przychodni – pisze do nas czytelniczka. Z przychodnia nie udało się nam skontaktować.

Okazuje się jednak, że to nic nowego. Od wielu miesięcy wizyty w przychodniach w Zielonej Górze odbywają się drzwiach lub telefoniczne. – Lekarze dzwonią z ukrytych numerów – mówią nam pacjenci innej przychodni.

Ludzie są oburzeni faktem wykorzystywanie pandemii koronawirusa do zaniechania wizyt w przychodniach. – Lekarze się boją się wizyt w przychodniach, ale na prywatną wizytę domową przyjeżdżają i kasują za to – zgłasza nam inna osoba.

W Lubsku w przychodni na ul. Emilii Plater również nie wpuszczają pacjentów do poczekalnię. – Sprawy załatwiane są przez drzwi lub okno. Rozumiem COVID-19, ale czy pielęgniarki czy lekarze tam pracujący nie chodzą do sklepów na zakupy – pisze czytelnik z Lubska.

A tak wygląda wizyta w przychodni AldeMed na os. Śląskim

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta