Toyota Zielona Góra

  Wpadli mężczyźni podejrzani o kradzieże samochodów

  Wczoraj  policjanci z Gubina zabezpieczyli audi A4. Samochód został skradziony w nocy z 25 na 26 września b.r. koło Zielonej Góry. Zatrzymano trzech mężczyzn, mieszkańców miasta i gminy Gubin.

  26 września b.r. w lesie koło Gubina, policjanci z komisariatu w Gubinie zabezpieczyli samochód osobowy m-ki Audi A4. Pojazd ten został skradziony w miejscowości Zawada koło Zielonej Góry w nocy z 25 na 26 września br. Zabezpieczony samochód był już częściowo rozebrany. Nie miał przednich prawych i lewych drzwi oraz był pozbawiony wyposażenia wnętrza, m.in. siedzenia przedniego pasażera, siedziska tylnego oraz koła zapasowego.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Czynności prowadzone przez gubińskich policjantów doprowadziły do zatrzymania trzech mężczyzn, mieszkańców miasta i gminy Gubin, którzy podejrzani są o kradzież pojazdu. W sprawie tej dokonano również przeszukania jednej z posesji w Gubinie, gdzie zabezpieczono zdemontowane części od skradzionego audi A4 oraz bardzo dużą ilość innych części samochodowych, od pojazdów marek audi i volkswagen.

  Dwaj zatrzymani mężczyźni mają po 24 lata, a jeden to 23-latek. Dalsze czynności z podejrzanymi prowadzić będą policjanci z komendy w Zielonej Górze.

  Odzyskanie skradzionego samochodu oraz zatrzymanie trzech mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo, było możliwe dzięki bardzo dobrej współpracy gubińskich i zielonogórskich policjantów z inspektorami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Zielonej Górze, którzy w ramach swoich czynności kontrolowali warsztaty samochodowe w Gubinie.